[design/2015/mobile_logo_header.png?123]

FAQ - Často kladené otázky

Proč se projekt nazývá CSV@Řepy?

Název nazývá CSV@Řepy vychází z umístění projektu v ulici Čistovická. Jedná se o velmi klidnou ulici, která je napojena na hlavní ulici Slánskou.

Kolik bytů je součástí projektu?

Součástí pětipatrového bytového domu je 24 jednotek - 23 bytových a jeden ateliér.

Jaké dispozice projekt nabízí?

V projektu najdete bytové jednotky 1+kk, 2+kk a 3+kk. Třípokojové byty však mají vzhledem ke své velkorysé výměře charakter dispozic 4+kk.

Jaká je cena bytových jednotek?

Cenové parametry bytů naleznete v

Jaký je PENB projektu?

PENB je zkratka pro Průkaz energetické náročnosti budov. Projekt je zařazen v energetické třídě B. Průkaz naleznete zde.

Kdy bude projekt dokončený a na kdy můžu plánovat stěhování?

Projekt je dokončen od podzimu 2017. Po několika administrativních krocích bude možné se po nákupu do bytů neprodleně nastěhovat.

Jsou v domě také komerční prostory (obchody, služby)?

V domě nejsou žádné prostory ke komerčnímu využití.

Jaké jsou možnosti financování koupě bytu v projektu CSV@Řepy?

Koupi bytu v projektu CSV@Řepy je možné financovat prakticky všemi dostupnými prostředky. Hotově, formou finančních produktů (hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, apod.) i formou individuálního platebního kalendáře dle pravidel projektu.

Trigema nabízí možnost volby z několika spolupracujících bankovních ústavů. K vyřízení hypotéky od kterékoli spolupracující banky potřebujete pouze doklad totožnosti a potvrzení o výši příjmů. Všechny ostatní dokumenty týkající se kupované nemovitosti dodá bance Trigema.

V místě prodejního centra, přímo v domě CSV@Řepy vzniklo plnohodnotné prodejní centrum v jednom z bytů. Součástí vzorového bytu je také dostupnost hypotečního poradce Hypoteční banky, se kterým je možné se sejít v průběhu schůzky s naším prodejcem.

Co je součástí bytové jednotky?

Byt je vybaven kvalitativním standardem Trigema Chytré bydlení Premium, který naleznete zde.

V rámci služeb prémiového bydlení máte také možnost se nastěhovat do kompletně vybaveného bytu, tak jak jej původně navrhli architekti společně s designery. Styl vybavení naleznete v interiérových vizualizacích

Pro více informací o této službě kontaktujte naše Prodejní centrum.

Kolik je k dispozici parkovacích míst, případně mám možnost si parkovací místo dokoupit?

Celkem 31 parkovacích míst je umístěno přímo v 1.podzemním podlaží bytového domu.

Parkování v objektu CSV je dimenzováno s maximální optimalizaci využití podzemních prostor a bude realizováno také pomocí moderních technologických nezávislých zakladačů. Vozidla jsou tak parkována na rovných plošinách. Tyto parkovací zakladače mají nosnosti vozidel do 2,0t. Ke správnému zaparkování vozidla slouží stavitelné klíny, které si uživatel nastaví podle parkovaného vozidla (horní i dolní plošiny mají po dvou klínech).

Nebude náš klid a soukromí narušovat okolní doprava?

Projekt je umístěn ve velmi klidné části Řep, jen minimálně ovlivněn okolní dopravou. Není tudíž potřeba obávat se hluku z blízkého okolí. Umístění projektu naleznete zde.

Jaká je občanská vybavenost v okolí projektu? (Kde je nejbližší škola, školka, zastávka MHD atp.)?

Nejbližší zastávka MHD je „Selských baterií“ (necelých 200 m), odkud jedou autobusy jak na konečnou tramvajové trati Bílá Hora (směr Hradčačny), ale také na metro „A“ Nemocnice Motol (10 minut).

Ze zastávky MHD Reinerova (300 m od domu) jezdí busy na metro „B“ Stodůlky (13 minut). Ze zastávky Ruzyňský hřbitov se dostanete na metro „A“ Petřiny za 13 minut.

Přímo v sousedství projektu se nachází supermarket. V nedaleké vzdálenosti centre Řepy se nachází rozsáhlé nákupní možnosti a je zde situováno množství nezbytných úřadů a služeb. Detailní informace naleznete v sekci lokalita.

Jaké jsou předpokládané náklady na provoz bytu?

Vzhledem ke zkušenostem z minulých projektů dokážeme již nyní říci, že měsíční náklady na provoz bytu se v počátcích užívání pohybují okolo 55,- Kč/m2. Tato částka obsahuje zejména náklady na vytápění, elektřinu, vodu a drobné náklady jako úklid a elektřina společných prostor, provoz výtahu, pojištění domu, správa nemovitosti a další. Zcela přesné vyčíslení je však vždy známo krátce po kolaudaci jednotlivých bytů v rámci měsíčního rozpisu plateb. Toto vyčíslení odpovídá aktuálnímu stavu každé sledované bytové jednotky.

Má stavba veškerá povolení?

Projekt CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy byl zkolaudován, má tedy proces s vyřizováním veškerých povolení již za sebou.

Jak je možné rezervovat byt v projektu CSV@Řepy?

Na Vámi vybranou bytovou jednotku je možné zadat Ústní rezervaci, aby nedošlo k jejímu prodeji dříve, než-li se definitivně rozhodnete. Tato rezervace je zdarma. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat naše prodejní centrum prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo na dalších kontaktech v prodejním centru.

Jaká je záruka na bytovou jednotku a jak budu moct uplatnit případnou reklamaci?

Záruční doba je u dokončené stavby 24 měsíců. Více informací naleznete v reklamačním řádu.

Jak se budou řešit případné reklamace?

Pokud se vyskytnou reklamace, řeší je Trigema bez zbytečného odkladu. S majitelem bytu dohodne postup odstranění závady. Důležitým faktorem při řešení reklamace je ohlášení závady novým majitelem ihned po jejím zjištění a v neposlední řadě také spolupráce s Trigemou – zpřístupnění bytu v dohodnutých termínech. Více detailnějších informací nalezente na webu spol. Trigema v sekci Reklamační řád.

Kde se můžu o projektu dozvědět ještě více informací?

Veškeré informace o projektu vám rádi sdělíme osobně na prodejním centru projektu, který se nachází přímo v jednom z bytů na adrese Čistovická 60, domluvit schůzku si můžete na kontaktech uvedených v prodejním centru.