[design/2015/mobile_logo_header.png?123]

O projektu

Velmi poklidnou atmosféru zažijete jen několik málo minut od tepajícího velkoměsta. V ulici Čistovická panuje spíše venkovský charakter života. Namísto současného zchátralého a nevyužívaného objektu zde vyroste pětipatrový rezidenční projekt s 21 byty.

Kvalitativně budou byty projektovány jako premiové, zaměřené na nejnáročnější klienty. Je pochopitelné, že nároky na kvalitu se promítají i do nákladů za toto exkluzivní bydlení.
Ceny se proto budou pohybovat od 85 000 Kč za m².

Trigema Chytré bydlení Premium s sebou mimo jiné přináší:
  • možnost využít návrhu renomovaných bytových designerů a díky tomu i případné nastěhování do kompletně vybavené domácnosti.
  • nejvyšší standard vybavení bytů
  • individuální klimatizaci
  • kamerový systém u vchodů, v garážové hale a sklepích.
  • inteligentní ovládání bytu a nikoliv pouze jeho příprava

Více

Harmonogram projektu

  • Zahájení prodeje: zima 2016/2017 (po dokončení výstavby)
  • Zahájení výstavby: jaro 2016
  • Dokončení hrubé stavby: podzim 2016
  • Dokončení výstavby: zima 2016/2017
  • Nastěhování: jaro 2017

Developer

Projekt CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy realizuje prostřednictvím svých dceřiných firem holding Trigema a.s., který na trhu působí již 21 let od roku 1994.

Trigema má za sebou úspěšné bytové projekty v Praze-Radotíně, Jinonicích, Stodůlkách, Hostivaři, Modřanech, Roztokách u Prahy a Letňanech. V rámci těchto projektů vzniklo na dvacet bytových domů, v nichž je více než 1 300 nových bytů.

Kromě bytové výstavby má Trigema za sebou i další developerské počiny. V roce 2006 otevřela hotel a kongresové centrum Academic v Roztokách u Prahy. Rovněž realizovala projekt moderního rekreačního areálu Monínec.

V létě 2011 dokončila výstavbu projektu VTP Roztoky. (Vědeckotechnický park s podnikatelským inkubátorem a centrem pro transfer technologií – nové středisko výzkumu a vývoje pro začínající i již zavedené firmy především z oblasti automobilového průmyslu, ale také pro výzkumníky a vývojáře ze strojní fakulty ČVUT), aby aby v blízkosti o tři roky později otevřela další podobný projekt PV Roztoky.

Zatím posledním dokončeným rezidenčním projektem Trigemy jsou 2Barevné Letňany nebo I. etapa SMART bytů v Nových Butovicích. Zde byl poprvé úspěšně představen koncept modulového bydlení, který Trigema dále rozvíjí projektem SMART. Projekt 2Barevné Letňany byl mimo jiné oceněn v soutěži Best of Realty - Nejlepší z realit, nebo Realitní projekt roku.

Společnost dále získala ocenění v soutěžích Průmyslová nemovitost roku, Stavba roku, ale třeba i Tour region film za reklamní spot pro výše zmíněný areál Monínec.

Výhradním prodejcem projektu je Trigema Development s.r.o. Stavbu dodavatelsky zajišťuje Trigema Building a.s. Architektura pochází z ateliéru (ADNS).

Více

Na čem (nám) záleží

Je přirozenou snahou každého výrobce i obchodníka nabídnout vždy to nejlepší ve všech ohledech a k tomu za nejlepší cenu. Každá taková snaha má samozřejmě svoje limity, proto vám zde přinášíme zásady, kterými se u každého projektu řídíme a z nichž nebudeme slevovat.

Trvalá udržitelnost

Při plánování každého projektu se snažíme myslet na budoucnost a navrhovat naše stavby tak, aby dlouhodobě sloužily svému účelu a zbytečně nezatěžovaly své okolí a ani životní prostředí. Při výběru lokality a plánování projektu se tak díváme na okolní prostředí i stávající zástavbu a snažíme se, aby je naše projekty dále rozvíjely koncepci území.

Nárokům na udržitelnost samozřejmě podléhají i materiály a kvalitní zpracování. U všech našich projektů se snažíme dosáhnout maximální energetické úspornosti zvláště volbou vhodných materiálů a důkladného řemeslného zpracování. Díky tomu šetříme peníze našich obyvatel za energie a snižujeme zatížení životního prostředí. Zateplujeme s rozvahou tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků bez nadměrného zvýšení rozpočtu na stavbu – neklademe si žádné cíle, kterých bychom chtěli dosahovat za každou cenu, pouze chceme šetřit vaše peníze a přírodu tam, kde je to možné.

Kvalita

Při stavbě klademe vysoké nároky na použité materiály i důsledně provedené stavební práce. Stejně jako nekvalitní zdivo může znehodnotit jinak dobrý projekt, tak i nekvalitní provedení stavebních prací připraví stavbu o výhody kvalitních materiálů. Stejně nekompromisně přistupujeme nejen ke svým vlastním pracovníkům, ale i k ostatním dodavatelům, tak abychom vám mohli nabídnout produkty a služby nejvyšší kvality.

Správná cena

Naším cílem je, nabídnout vám kvalitní a chytré bydlení, či další služby za rozumnou a hlavně správnou cenu. Do koncové ceny tak nezapočítáváme žádné slevy ani jiná zvýhodnění pro vybrané klienty. Ceny uvedené na našich stránkách jsou koncové a na rozdíl od některých našich konkurentů je nenadsazujeme, abychom z nich následně mohli velkoryse slevovat.

Podobný přístup uplatňujeme i vůči našim dodavatelům. Nevyhledáváme nejnižší nabídky, ale rozumný poměr ceny a kvality. Nesnažíme se vykořisťovat řemeslníky na našich stavbách a obírat je o poctivě vydělané peníze. Stejně tak u nás nemá místo zvýhodňování, protekce a úplatky a s každým dodavatelem, který by doufal, že si od nás zakázku koupí, se rozloučíme nadobro.

Nevedeme závody ke dnu a cenové války, nesnažíme se likvidovat konkurenci – nabízíme rozumnou cenu za služby a produkty, kterým věříme a snažíme se je dělat poctivě.

Chcete se dozvědět víc o tom, na čem si zakládáme a co je naopak špatně? Naše názory na bydlení a pražský realitní trh, stejně jako pravidelné analýzy rezidenčního trhu najdete také na našem blogu.

Více

Další projekty

V roce 2015 se začala působnost projektů konceptu Trigema Chytré bydlení postupně rozprostírat po celé Praze. V Nových Butovicích byla na podzim 2015 dokončena I. etapa SMART bytů. S finalizací II. etapy se počítá na jaro 2016. Nově se v různých fázích přípravy nacházejí projekty NBC@Libeň, BLV@Horní Měcholupy nebo CLB@Letňanech. Historicky již společnost Trigema dokončila více než 1300 bytů po celé Praze. V přípravě je také nový rezidenční projekt v Plzni.

SMART byty Nové butovice

SMART - to nejsou jen rozvody pro technologie chytrého bydlení, to je aktivní život na dosah centra a přitom pár metrů od zeleně. Šetřete svůj čas i energie za vytápění a provoz domácnosti. Nové byty vznikají jen pár metrů od metra Nové Butovice, jsou v nízkoenergetickém standardu a uspokojí všechny, kdo mají rádi chytrá řešení. SMART - to je ekologie, zeleň, občanské zázemí, čtvrt hodina do centra a maximálně 45 minut na jakékoli další místo v Praze. Nezůstávejte stranou, buďte SMART.

www.smart-byty.cz

BLV@Horní Měcholupy

Chytré bydlení vstoupilo po SMART bytech do dalších lokalit. Třetí lokalitou v pořadí (po Letňanech a Stodůlkách) jsou Horní Měcholupy, kde v ulici Bolevecká vznikne šestipatrový bytový projekt s více než 60 byty. Bude se jednat o architektonicky svěží stavbu, která však nebude nijak narušovat charakter okolí. Ba naopak. Bytový dům vznikne namísto současného zchátralého objektu kotelny, čímž dané místo rekultivuje.

www.blv-byty.cz

CLB@Letňany

Bytový dům v ulici Chlebovická navazuje na prodejně úspěšný projekt Barevné Letňany, který se skládá z Červeného, Žlutého a Modrého domu. V místě tak vznikne 75 nových bytů s promyšlenými dispozicemi, jež svým charakterem dokážou uspokojit široké spektrum zájemců. Typově různé dispozice od nejmenších garsonek je možné nalézt v každém patře domu. Většina bytů je vybavena balkónem nebo terasou. Ve vyšších patrech dominují velké byty s krásným výhledem.

www.clb-byty.cz

NBC@Libeň

Další lokalitou (po Letňanech, Stodůlkách a Horních Měcholupech), ve které se objeví nový projekt CHYTRÉ BYDLENÍ, se stává Libeň. Komplex tří viladomů vznikne nad křižovatkou ulic Na úbočí a Nad Rokoskou, ve kterých vyroste přes 30 nových premiových bytů. Projekt nejvíce zaujme svým bezprostředním okolím, kdy je zasazen do jižní stráně plné osvěžující zeleně. Viladomy budou obklopené poklidnou čtvrtí rodinné zástavby, ze které je unikátní výhled na centrum Prahy a přilehlé okolí.

www.nbc-byty.cz

KLR@Plzeň

Trigema Chytré bydlení expanduje i do regionálních měst. Prvním připravovaným projektem bude bytový dům se 70 byty v širším centru Plzně (ul. Kollárova). Bytový dům vychází vstříc poptávce po moderním chytrém, leč finančně nenáročném bydlení. V elegantním šedo-bílém domě se skleněnými doplňky v petrolejové barvě vznikne na 70 nových bytů s promyšlenými dispozicemi, jež svým charakterem dokáží uspokojit široké spektrum zájemců. Na architektonickém návrhu pracuje několik renomovaných projekčních kanceláří, které do projektu přináší pohled individuálního klienta se všemi potřebami běžného bydlení.

www.klr-byty.cz

Více

Architekti

Architektura projektu CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy vychází z produkce renomované architektonické kanceláře ADNS architekti, jenž byla založena v roce 1991. Zaměřením ADNS je především provádění komplexních architektonických a technických projektů na stavbách většího rozsahu zejména v Praze. Prioritou je realizace staveb mezinárodní kvality a standardu ve všech parametrech.