[design/2015/mobile_logo_header.png?123]

Sledujte vývoj
premiových bytů
v Řepích

Zaregistrováním vašeho emailu máte možnost získávat nejnovější informace o výstavbě nových bytů. Těsně před zahájením prodeje máte navíc exkluzivní možnost obdržet ceny bytů s předstihem.

Předpokládané zahájení prodeje: 1. čtvrtletí 2017

CSV

CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy dobře vystihuje myšlenku konceptu Trigema Chytrého bydlení. Komorní bytový projekt tvoří budova, která je citlivě zasazena do místního prostředí. Budova vyroste v poklidné lokalitě vilové zástavby namísto současného zchátralého objektu a bude vhodně rozvíjet své blízké okolí. Počet a charakter jednotlivých bytů naznačuje sociálně bohatší ráz bydlení.

Jedná se o prvotní počin standardu Premium, který by se dal zjednodušeně charakterizovat jako prémiové bydlení bez kompromisů. Tomu odpovídá i cenová úroveň, která je nastavena od 85.000 Kč s DPH / m2.

Více o projektu

Trigema CHYTRÉ BYDLENÍ CSV

Trigema

Za více než 22 let vývoje se Trigema z malé lokální firmy stala respektovaným hráčem na pražském developerském trhu.

Od stavby prvního plotu se Trigema posunula k chytrým bytovým projektům, vědeckotechnickým parkům i sportovním areálům. Vyrostla z ní developerská společnost s přesahem do dalších aktivit. Dodnes působí jako stavební firma, věnuje se ale také správě budov a facility managementu. Provozuje vědeckotechnické parky, sportovní areály, má za sebou zkušenosti s kongresovými centry.

www.trigema.cz

Chytré Bydlení

Jedná se o balík parametrů bytového projektu, které jako celek naplňují definici chytrého bydlení. Mimo přípravu pro inteligentní systémy, které díky názvu nejsnáze vyčnívají, lze mezi další vlastnosti zařadit zelené bydlení (šetrné k životnímu prostředí i finančním možnostem majitelů), modulové bydlení (myslí na momentální potřeby zákazníků i na možný budoucí vývoj jeho životní situace), ohledy na bezpečnost, úplnou vybavenost v docházkové vzdálenosti projektu (školy, školky, poliklinika, úřady, zábava, sport apod.) a také lokalitu, která je několik kroků od MHD především pak v blízkosti metra.

www.chytre-bydleni.com