[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
CZ EN RU
Menu |Home

Postup koupě

Vyberte si byt, který je pro vás nejvhodnější. To další je už téměř hračka. Naši prodejci a ostatní specialisté se vám budou věnovat s maximální pozorností a otevřeností a budou se snažit vyřídit vše tak, aby vás celý proces koupě zatížil co nejméně.  

 
Ústní rezervace
 • Rezervace po dobu třech pracovních dnů (telefonicky, emailem, kontaktním formulářem nebo osobně).
 • Po vypršení lhůty 3 dnů (v předprodeji 5 dní), přechází ústní rezervace bytu na dalšího zájemce
Smlouva
 • Domluva osobní schůzky s prodejcem ve vzorovém bytě.
 • Vysvětlení podmínek koupě bytu na prodejním místě a následné uzavření Rezervační smlouvy nebo Smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
 • Rezervační poplatek 100 000 Kč vč. DPH se hradí do pěti dnů od podpisu Rezervační smlouvy.
Převzetí bytu a kupní smlouva
 • Podpis Kupní smlouvy po úhradě celé kupní ceny.
Provedení zápisu do Katastru nemovitostí
 • Kupní smlouva bude do Katastru nemovitostí zapsána po uplynutí ochranné lhůty od podání vkladu.
Více

Financování bez hypotéky (vlastní zdroje)

Abychom vám zjednodušili proces koupě bytu, připravili jsme pro vás doporučené varianty financování pouze vlastními zdroji. Jedná se samozřejmě pouze o navrhovaný postup – ke každému klientovi přistupujeme individuálně a umožňujeme vám v rámci možností financovat nákup podle sebe. Ceníková cena zůstává stejná bez ohledu na využití či nevyužití doporučeného postupu a není vázaná na žádné zvláštní podmínky.

Splátkový kalendář - STANDARD

 • první záloha (rezervační poplatek) ve výši 100 000,- Kč včetně DPH za každou bytovou jednotku se hradí do pěti dnů od podpisu Rezervační smlouvy nebo Smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
 • doplatek - vklad vlastních finančních prostředků ve výši sjednané základní ceny s DPH snížené o rezervační poplatek, který je splatný do 20 dnů od podpisu Rezervační smlouvy nebo Smlouvy o smlouvě budoucí kupní (SSBK).
Poznámky:

Splátkový kalendář STANDARD slouží výhradně a pouze k financování předmětu prodeje z vlastních finančních zdrojů klientů, tzn. předmět prodeje nelze a nebude možné použít jako zástavu třetím stranám.

 

Více

Financování s hypotékou

Zamýšlíte koupi bytu financovat prostřednictvím hypotečního úvěru? Níže naleznete přesný popis požadavků splátkového kalendáře, který vám umožní snáze komunikovat s bankovní institucí. Níže naleznete seznam spoulpracujících bank, prostřednictvím kterých bude proces financování nejjednodušší. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení.

Splátkový kalendář HYPO

 • první záloha (rezervační poplatek) ve výši 100 000,- Kč včetně DPH za každou bytovou jednotku se hradí do pěti dnů od podpisu Rezervační smlouvy.
 • druhá záloha - vklad vlastních finančních prostředků ve výši 20 % sjednané základní ceny s DPH snížené o rezervační poplatek, který je splatný do 20 dnů od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní (SSBK).
 • Doplatek – zbývající část kupní ceny z hypotečního úvěru a příslušná DPH je splatná do 45 dnů od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní (SSBK).
Poznámky:

Splátkový kalendář - HYPO slouží výhradně k financování předmětu prodeje kombinací vlastních finančních zdrojů klientů s hypotečním úvěrem.

Budoucí prodávající doporučuje pro zajištění standardizace podmínek čerpání nastavených v SSBK, realizovat Hypoteční úvěr Budoucího kupujícího u některé ze spolupracujících bank a to na vybraných pobočkách. Budoucí prodávající rovněž doporučuje, a to zejména z důvodu rychlé komunikace s hypoteční bankou, sjednat si hypotéku s vybranou pobočkou přímo bez účasti externího finančního poradce. Pokud bude Budoucí kupující vyžadovat jinou pobočku, nebo jinou financující banku, bude tato změna podléhat schválení Budoucího prodávajícího, který má právo změnu schválit nebo event. zamítnout.

Varianta splátkového kalendáře musí být Budoucím kupujícím určena již před podpisem Rezervační smlouvy / Smlouvy o smlouvě budoucí kupní.

Veškeré uvedené informace jsou nastaveny s ohledem na obchodní model Budoucího prodávajícího a nelze je měnit. V případě, že se Budoucí kupující dostane do platební neschopnosti, doporučujeme neprodleně kontaktovat prodejní oddělení k řešení situace.

Více

Spolupracující banky

 • Hypotecni banka
 • CSOB
 • Ceska sporitelna
 • UniCredit Bank
Chcete nový byt?

Můžeme vám poradit?

volejte
800 340 350
nebo nám tu
zanechte vzkaz

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Setrváním na našem webu nebo pokračováním používání našich služeb berete na vědomí používání těchto souborů. Další informaceBeru na vědomí