[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
CZ EN RU
Menu |Home

8 hlavních výhod

Existuje mnoho argumentů, proč se zajímat o nové bydlení v projektu CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy, níže naleznete ty, o kterých se domníváme, že by v žádném případě neměly být přehlíženy.

Komorní a dokončený projekt

Projekty do 25 bytů v sobě ukrývají kouzlo mixu bytového domu a komunitního bydlení. Vznikají tak nenucené sociální vazby a život se díky tomu stává o mnoho příjemnějším. O mnoho jednodušeji tak lze dosáhnout konsensu v případě řízení nově vzniklého SVJ. Obrovskou výhodou dnešní doby je rovněž možnost okamžitého nastěhování, neboť byl prodej bytů zahájen až po kompletním dokončení výstavby. Navíc se přitom nabízí i možnost nastěhování do kompletně vybaveného bytu, o který se postarali zkušení interiéroví designéři.

Více o projektu
Trigema CV - dokončený a komorní projekt

Budova s osobitými i funkčními detaily

Architektonický návrh klade velký důraz na nenásilné zasazení do okolní zástavby. Barevné provedení fasády (bílá, šedá s proskleným balkónovým zábradlím) působí na první dojem velmi minimalisticky. Moderní vzhled domu pomáhají cortenové detaily v podobě vstupního portálu a vertikálních stínících lamel. Noví majitelé bytů v tomto ohledu ocení především prosvětlené interiéry, jež jsou výsledkem využití kombinace velkých francouzských oken a skleněných balkónů. Vnitřní společné prostory navazují na funkční minimalismus exteriérů. Betonové obklady i dlažba současně s cortenovým provedením výtahu vytváří dojem moderního a elegantního interiéru.

Více v galerii
Trigema CSV - elegantní budova s osobitými detaily

Dispozice navržené designéry

Pojem promyšlené dispozice není nadále možné brát pouze jako marketingový slogan. Vzhledem k prodeji již dokončených bytů pro nás bylo prioritním úkolem navrhnout takové bytové dispozice, které naše klienty doslova nadchnou. Na přípravě se podíleli zkušení architekti ze studia ADNS a progresivní a elegantní OOOOX designéři, kteří korigovali každý detail z pohledu užitných potřeb.

Prohlédnout dispozice
Trigema CSV - Dispozice navržené týmem architektů a designerů

Prémiové vybavení

Byty jsou kromě optimálního dispozičního rozvržení vybaveny velmi žádanými standardy. Jedná se o produkty světově známých značek, které se v první řadě soustředí na dodávky prvotřídní kvality. V koupelnách je stylové kompletní vybavení od značky Villeroy & Boch, podomítkové chromové baterie Hansa, moderní obklady a dlažby od značky Refin (vzhled beton a corten), třívrstvá dřevěná podlaha Boen a dále pak také kvalitní podlahové vytápění, externí žaluzie na francouzských oknech, inteligentní ovládání Eaton a individuální rekuperace. Vše je navržené, provedené a nastavené v naprosté harmonii s celkovým záměrem projektu bytového domu CSV.

Více o vybavení
Trigema CSV - prémiové značky standardů

Technologie budoucnosti

Trigema si jako developer velmi zakládá, aby mohla ve svých bytových projektech dodávat zařízení, které budou za několik let běžně dostupná a využívaná. V současnosti se ale stále jedná o moderní technologie budoucnosti. Všechny tyto systémy jsou navrženy a integrovány do nových bytů, aby spořily čas či peníze, šetřily zdraví nebo životní prostředí, ale především aby zpříjemňovaly život. Ať už se jedná o rekuperaci vzduchu, podlahové vytápění nebo inteligentní ovládání bytů. Jejich obsluha a údržba je velmi jednoduchá. Sžije se s nimi každý.

Více o technologiích
Trigema CSV - technologie budoucnosti

Klidné a příjemné místo

Bytový projekt vyrostl v sousedství vilové čtvrti v ulici Čistovická na severním okraji pražské čtvrti Řepy na pomezí další význačné pražské lokality Bílé Hory. Místo, kde budova vyrostla, nadchne především svým klidem a poklidnou atmosférou. Přesto zůstává dostupnost do rušného centra města relativně rychlou a jednoduchou. Místo projektu ocení především vyznavači zelených ploch, parků a volnočasových aktivit. V docházkové vzdálenosti se jich nachází několik.

Více o lokalitě
Trigema CSV - klidné a příjemné místo

Ekologicky šetrná budova

Bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy disponuje průkazem energetické náročnosti budovy sk. B a s tím spojeným využitím vhodných materiálů. Společnost Trigema klade dlouhodobě maximální důraz na využití kvalitních materiálů a pracovních postupů, které obyvatelům domu zajistí dlouhodobou životnost jejich nového bydlení.

Více
Trigema CSV - ekologicky setrna budova

ČSOB Premium jako bonus

Díky dlouhodobě spolupráci s partnerskou bankou ČSOB jsme pro nové majitele bytů zajistili malý prémiový dárek. S nákupem bytu mají naši klienti možnost získat produkt prémiového bankovnictví, které jim mimo jiné zajistí osobního bankéře, prestižní karty, exkluzivní investiční produkty, nejlepší pojištění, slevy a benefity desítek partnerů a samozřejmě maximální formu poradenství. Detailnější informace získáte na www.csobpremium.cz.

Více o ČSOB premium
Trigema CSV - premium banking od ČSOB
Chcete nový byt?

Můžeme vám poradit?

volejte
800 340 350
nebo nám tu
zanechte vzkaz

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Setrváním na našem webu nebo pokračováním používání našich služeb berete na vědomí používání těchto souborů. Další informaceBeru na vědomí