[design/2015/logo_trigema.png]
CZ EN RU
Menu |Home

Standardy stavby a bytů

Stavební práce pokračují podle předem stanoveného harmonogramu, již před časem byla dokončena hrubá stavba. Díky tomu nějaký čas na webu můžete zhlédnout kvalitativní standard stavby a jednotlivých bytů. Jak je v průběhu výstavby avizováno, jedná se o velmi vysoký standard bydlení. Zanedlouho představíme vzorové dispozice a ukázkové vizualizace interiérů.

Standardy projektu

Webkamera v provozu

Průběh výstavby je již možné sledovat prostřednictvím webkamery, kterou naleznete v galerii  nebo v sekci, která je určená sousedům stavby. Zde naleznete veškeré důležité informace o harmonogramu výstavby a také o důležitých upozornění, které by mohly mít vliv na plánování aktivit, jež jsou výstavbou ovlivněny.

Informace pro sousedy

Stavba zahájena

V druhé polovině srpna byly zahájeny stavební práce, které navázaly na březnovou demolici původního objektu bowlingové herny. Dále pokračujeme podle harmonogramu výstavby, o jejichž průběhu vás budeme v týdenních intervalech informovat v sekci informace pro sousedy. Kamera z výstavby bude zprovozněna již brzy. Fotogalerii z výstavby nalezente
v galerii.

Informace pro sousedy

Interiéroví designéři

Jednou z výhod urovně konceptu Trigema Chytré bydlení premium je možnost využít návrhu renomovaných bytových designerů a díky tomu i případné nastěhování do kompletně vybavené domácnosti. O interiérové návrhy se postarají designéři ze studia OOOOX.

Studio OOOOX se zabývá designem interiérů. Ve svých návrzích hledá takové přístupy, které spojují výhody praktických řešení s nápaditým provedením. Studio se zabývá realizacemi interiérů zejména po stavební stránce a snaží se tak vtisknout do každého projektu koncepci již v rovině architektury.

Specializace studia na design interiérů umožňuje dotáhnout jednotlivé projekty až do posledního detailu. Studio oooox disponuje svými zavedenými dodavateli a každou zakázku je schopno řešit komplexně. Výhodou spolupráce je zastupování klientů ve všech fázích realizace a ulehčení velké míry starostí a komplikací, které každá stavba provází.

Studio OOOOX prezentuje své návrhy formou fotorealistických vizualizací, čímž dává svým klientům jasnou představu o výsledku, který mohou očekávat.

Nejvýznamnější realizované projekty:

Více o designérech

Představujeme architekty

Architektura projektu CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy vychází z produkce renomované architektonické kanceláře ADNS architekt. Architektonická kancelář ADNS architekti byla založena v roce 1991. Její zaměřením je především provádění komplexních architektonických a technických projektů na stavbách většího rozsahu zejména v Praze.

Za dobu fungování kanceláře vznikla celá řada realizovaných projektů administrativních budov, bytových domů velkého i menšího rozsahu, i množství jiných projektů veřejných staveb, které úspěšně slouží svým majitelům. Vedle realizovaných projektů se zabývá i urbanistickým řešením významných pražských lokalit.

V její práci je možné spatřit propojení kvalitní architekturu s technicky dokonalým řešením a dlouhou zkušeností nejen v projektech, ale především při jejich realizaci.

Využívá a vzdělává se v nejmodernějších technologiích návrhu staveb, zejména metodu BIM, která umožňuje projektantům i investorům detailní náhled na celý proces navrhování budov od konceptu až po demolici. Tato progresivní metoda využívá 3D zobrazení všech prvků v návrhu a umožňuje předcházet problémům stavby.

Nejvýznamnější realizované stavby a projekty:

 • ČS Pavilon Expo v Seville, Španělsko
 • Rekonstrukce Obecního domu v Praze
 • Nová budova Českého rozhlasu v Praze na Vinohradech
 • Projekt River City v Karlíně
 • Danube House Projekt Prague Marina v Praze Holešovicích
 • Rezidence Kavčí Hory
 • Univerzita Škoda auto v Mladé Boleslavi
 • Hotel Marriott na letišti Václava Havla v Praze
 • Projekt Olympijského areálu v Praze
 • Projekt bytového domu v Lipsku, Německo
 • Projekt bytové a administrativní čtvrti v Doha, Katar a další.
Více o architektech

Chytré bydlení na veletrhu

Nejnovější nabídka bydlení a trendů, které jsou s ním spojeny, je tématem připravovaného souboru veletrhů o bydlení, zahradě a designu FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Jedním z těch, kdo se na akci představí, bude rovněž společnost Trigema se svými projekty Chytrého bydlení.

Trigema je developerskou společností, která má na svém kontě už více než 1 300 prodaných bytů. Projekty společnosti vycházejí z konceptu Chytrého bydlení, který klade důraz na bezpečí a zdraví, moderní technologie a ekologické a úsporné bydlení v dosahu služeb a další vybavenosti. Aktuálně k nim patří také bytové domy BLV@Horní Měcholupy, CLB@Letňany, nebo SMART byty Nové Butovice či další připravované projekty v Praze a vybraných regionech.

Uvedený koncept se nabízí hned ve třech základních úrovních. Kromě té základní je to Chytré bydlení Plus a Chytré bydlení Premium. Plus má například inteligentní ovládání bytu a ne pouze přípravu. Samozřejmostí jsou rovněž třeba zděné bytové příčky. Chytré bydlení Premium pak bude v těch nejzajímavějších lokalitách s využitím nejkvalitnějších pracovních postupů a materiálů. Bude mít například individuální klimatizaci či kamerový systém u vchodů, v garážové hale a sklepích.

Více se o novém bydlení Trigemy dozvíte na našem stánku, který na veletrhu najdete v hale 3, sektoru C. Akce se koná na pražském výstavišti PVA Expo v Letňanench od 17. do 20. března. Těšíme se na návštěvu!

Více o veletrhu

Původní objekt zbourán

Původní objekt, který stál na pozemku právě se rodícího bytového projektu CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy, je již zbourán. Tyto práce jsme se snažili realizovat s maximálním ohledem na okolí projektu. Dál pokračujeme podle harmonogramu.

Více informací o průběhu další výstavby naleznete v sekci Informace pro sousedy.

Fotografie z demolice

Demolice stávajícího objektu

11. ledna 2016 jsme zahájili demolici stávajícího objektu bývalého bowling baru. Demolice objektu bude trvat zrhuba tři týdny (do 29. ledna 2016).

Více informací o průběhu demolice naleznete v sekci Informace pro sousedy.

Fotografie z demolice

BLOG: 3Q 2015 - Silné období pro prodej nejdražších bytů

Segmentace prodaných bytů ukazuje postupně slábnoucí dominantní postavení středního segmentu, což se také odráží v průměrné ceně / m2 prodaných bytů. Poprvé za sledované období se podíl nejdražších bytů vyšplhal přes třicetiprocentní hranici, a dokonce tento segment vykázal 40% podíl. Superlevné byty se v kvartální segmentaci navrátili na historické, sledované minimum 12 %.

Více z analýzy

Další přehledné informace o rezidenčním trhu naleznete na blogu společnosti Trigema.

Více o předprodeji

BLOG: 3Q 2015 - Prodeje v Praze nepolevily ani v létě

Ve třetím čtvrtletí se prodalo 1700 nových bytů. V součtu s 1Q a 2Q 2015 dostáváme výsledek 5250 prodaných nových bytů v Praze. Meziročně se prodej zvýšil o 21 %. Hodnotu prodaných bytů ve 3Q 2015 odhadujeme na necelých 7 mld. Kč.
 

Více z analýzy

Další přehledné informace o rezidenčním trhu naleznete na blogu společnosti Trigema.

Více o předprodeji

BLOG: 3Q 2015 - Nejdrazší segment převzal dominanci

Proběhlé čtvrtletí potvrdilo trend poslední doby, a tedy postupné tržní zdražování nových bytů. Na trhu se v tuto chvíli vyskytuje nejvíce bytů v nejdražším segmentu - polovina všech dostupných bytů na trhu.

Segment superlevných bytů (do 45.000 Kč/ m2) v dlouhodobém horizontu stabilně osciluje kolem hranice 10 %. Po rapidním nárůstu ve 2Q, kdy se nejnižší segment dostal na desetiprocentní podíl se opět navrátil na předchozí úroveň 7 %.

Více z analýzy

Další přehledné informace o rezidenčním trhu naleznete na blogu společnosti Trigema.

BLOG: 3Q 2015 - Dostupných bytů výrazně ubylo

Ve 3. čtvrtletí jsme zaznamenali největší pokles zásoby dostupných bytů za poslední tři roky. Podobný pokles zásoby (- 8,6 %) jsme naposledy vysledovali ve stejném období roku 2012. Propad z hranice 7000 (volných bytů) tehdy následoval ještě dvě po sobě jdoucí období, než se zastavil na úrovni 6000 volných bytů.

V současné době sledujeme zásobu dostupných bytů, která v sobě zahrnuje jak volné tak ústně rezervované či poptané byty. Meziroční srovnání ukazuje, že na konci 3Q 2015 bylo na trhu o 8,6 % dostupných bytů méně.

Více z analýzy

Další přehledné informace o rezidenčním trhu naleznete na blogu společnosti Trigema.

BLOG: 3Q 2015 - Úvod do dalšího úspěšného kvartálu

Za ¾ roku 2015 se v Praze prodalo již o 1000 nových bytů více než v roce. Po prvním čtvrtletí, kdy se vyšplhaly na rekordní úroveň 1850 bytů, byl druhý kvartál prodejně slabší (o 12 %), i tak jsme zaregistrovali 1700 prodaných bytů. Ve třetím, podle předpokladů, nejslabším období (letní měsíce) se prodalo znovu 1700 nových bytů. Do popředí zájmů se dostávají také dražší byty s vyšším standardem.

„Podle vývoje prodejů za prvních devět měsíců očekáváme, že se za celý rok prodá v Praze až okolo 7 000 nových bytů. Důvodem je skutečnost, že poslední tři měsíce bývají zpravidla obchodně nejúspěšnější. Hypotéky jsou pořád na přijatelné úrovni. Do nového bydlení se stále vyplatí investovat,“ uvedl generální ředitel společnosti Trigema Marcel Soural. V prvním čtvrtletí se na trhu prodalo 1850 a ve druhém 1700 bytů. Stejného počtu dosáhly prodeje také ve třetím čtvrtletí.

Více z analýzy

Další přehledné informace o rezidenčním trhu naleznete na blogu společnosti Trigema.

Formulář

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji souhlas, aby společnost TRIGEMA, a. s., zpracovávala za účelem marketingového využití mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci se mnou. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou. Jsem si vědom možnosti jej kdykoliv odvolat. Zásady nakládání s osobními údaji.

Prodejní centrum 800 340 350
[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí