[design/2015/logo_trigema_new2.svg]
CZ EN RU
Menu |Home

Projekt vyprodán,
další byty v Nuslích

Všechny byty i garážová stání v projektu CSV@Řepy byly na kompletně vyprodány. Fotogalerii projektu včetně postupu výstavby si můžete prohlédnout na stránce galerie. Aktuálně prodáváme nové byty v Praze v projektu Nová "Nuselská", kde je stále dostatek dostupných bytů. Další připravované projekty naleznete na webu www.trigema.cz.

Nová "Nuselská"

Byty vyprodány, garáže k prodeji

Všechny byty v projektu byly na začátku června 2019 kompletně vyprodány. Pro obyvatele okolních domů nebo pro samotné obyvatele projektu CSV@Řepy, kteří mají problémy s parkováním, je také k dispozici několik dostupných garážových stání k prodeji. Více informací o způsobu parkování naleznete na stránce Garáže.

Ceník garáží

Poslední byt vyprodán

Všechny byty v prvním prémiovém bytovém projektu Chytrého bydlení společnosti Trigema byly vyprodány. Dům CSV@Řepy nabídl dohromady 24 jednotek ve velikosti od 1+kk do 3+kk a byl dokončen na podzim 2017, kdy také započal prodej jednotek. Aktuálně zde k doprodeji zbývá ještě posledních 7 parkovacích stání. Více informací o prodeji parkování na tel. čísle 778 728 750.

Prodejní centrum

Zbývá jediný dostupný byt

V dokončeném projektu CSV@Řepy zůstává k prodeji jediný byt. Je situovaný v přízemí objektu a pro zvýšení bezpečí jeho nových obyvatel byl vybaven doplňkem kamerového systému k inteligentnímu ovládání bytu. Projekt v ulici Čistovická byl postaven v nejvyšším standardu Trigema Chytré bydlení Prémium. Zájemci si mohou prohlédnout kvalitu provedení na vlastní oči, stačí si domluvit prohlídku prostřednictvím konktaktního formuláře, e-mailem nebo na telefonním čísle 773 746 660.

Byt 111

Poslední 2 byty k prodeji

V dokončeném projektu CSV@Řepy zbývají k prodeji již pouze dva byty. Oba byty jsou situovány v přízemí objektu a v obou případech byly byty vybaveny doplňkem kamerového systému k inteligentnímu ovládání bytu. Projekt v ulici Čistovická byl postaven v nejvyšším standardu Trigema Chytré bydlení Prémium. Zájemci si mohou prohlédnout kvalitu provedení na vlastní oči, stačí si domluvit prohlídku prostřednictvím konktaktního formuláře, e-mailem nebo na telefonním čísle 773 746 660.

Volné byty

Vzorový byt k prodeji

Od zahájení prodeje bytů, který byl spuštěn po dokončení výstavby (podzim roku 2017) bylo již prodáno 75 % bytů. V současné době byl do prodeje zařazen také vzorový byt, který je kompletně vybavený a je možné jej v této podobě zakoupit. Projekt v ulici Čistovická byl jako první postaven v nejvyšším standardu Trigema Chytré bydlení Prémium. Zájemci si mohou prohlédnout kvalitu provedení na vlastní oči, stačí si domluvit prohlídku prostřednictvím konktaktního formuláře, e-mailem nebo na telefonním čísle 773 746 660.

Vzorový byt

Prodány tři čtvrtiny bytů

Nabídka dostupných bytů v projektu CSV@Řepy se začíná významně ztenčovat. Prodej bytů byl zahájen až po kompletním dokončení stavby na podzim roku 2017. Projekt, který byl jako první postaven v nejvyšším standartu Trigema Chytré bydlení Prémium, je od té doby vyprodán již ze 75 %. Zájemci si mohou prohlédnout kvalitu provedení na vlastní oči ve vzorovém bytě, kde si můžete domluvit prohlídku prostřednictvím konktaktního formuláře, e-mailem nebo na telefonním čísle 778 737 891.

Vzorový byt

Prodáno již 50 % prémiových bytů

V projektu CSV@Řepy, který byl jako první postaven v nejvyšším standartu Trigema Chytré bydlení Prémium, je aktuálně prodáno již 50 % bytů. Jako u jednoho z mála projektů v Praze byl prodej zahájen až po kompletním dokončení stavby. Zájemci si tak mohou prohlédnout kvalitu provedení na vlastní oči. Zároveň je připraven kompletně vybavený vzorový byt u kterého si můžete domluvit prohlídku. O svém zájmu o vybranou bytovou jednotku či prohlídku nás můžete informovat prostřednictvím on-line konktaktního formuláře, e-mailem nebo na telefonním čísle 778 737 891.

Prohlédnout byty

Prémiový standard bydlení

Přesvědčte se ve stručném popisu a v galerii fotografií o esteticky zajímavém, ale především kvalitativně vytříbeném standardu projektu. V každém z bytů i ve společných prostorách domu se můžete setkat s produkty známých značek výrobců. Zájemci nejvíce oceňují zařizovací předměty Villeroy & Boch, obklady Refin Design Industry, inteligentní ovládání bytu xComfort od výrobce Eaton. Eleganci a čistotě interiérů napomáhá také podlahové vytápění ve všech bytech. 

Prohlédnout standardy

Prodáno 20 % prémiových bytů

Od začátku října bylo v projektu CSV@Řepy prodáno 20 % bytů, které jsou v provedení CHYTRÉ BYDLENÍ PRÉMIUM. Byty jsou kompletně dokončeny a zajistí komfortní bydlení i těm nejnáročnějším majitelům. Cenu volných bytů vám sdělí telefonním čísle 778 737 891 naše kolegyně Kristýna Sládková, nebo si s vámi rovnou sjedná osobní schůzku ve vzorovém bytě. Přijďte se osobně přesvědčit, že kvalita je zde vidět v každém detailu tohoto moderního projektu v klidné části Prahy Řepy.

Prohlédnout byty

Prodej zahájen

Od úterý 10. října jsou byty v projektu CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy k prodeji všem zájemcům. Jak zjistit cenu bytu? O svém zájmu o vybranou bytovou jednotku z naší nabídky nás můžete informovat prostřednictvím on-line konktaktního formuláře, e-mailem nebo na telefonním čísle 778 737 891, kde Vám náše prodejkyně Kristýna Sládková ochotně sdělí podrobnosti k požadovaným bytům nebo si s vámi rovnou sjedná osobní schůzku ve vzorovém bytě.

Prohlédnout byty

BLOG: 2Q 2017 - Ceny prodávaných bytů nadále rostou

Ve druhém čtvrtletí došlo k mezikvartálnímu zrychlení dynamiky zdražování prodaných bytů. Zatímco tentokrát činil tento růst 5 procent, v předchozím období se jednalo o necelé 1 procento. Meziročně pak ceny povyrostly o 15 procent. Vzhledem ke stejnému období z roku 2015 se jedná o nárůst o 36,6 %! Pro srovnání: průměrná cena nabízených bytů za stejné období vzrostla dokonce o 40 %.

Více na blogu

BLOG: 2Q 2017 - Predikovaný scénář prodejů se začíná naplňovat

Vývoj situace ve druhém kvartále částečně potvrdil předpoklad, že se v celém letošním roce prodá pravděpodobně nižší počet bytů, než tomu bylo vloni. Ve druhém čtvrtletí se prodalo 1 500 bytů, což je hned o 250 méně, než tomu bylo ve stejném období vloni. Jedná se o 15procentní pokles. O tom, že se jedná nejspíše o dlouhodobější trend, svědčí rovněž to, že o 250 bytů méně než před rokem se prodalo i v prvním čtvrtletí.

Více na blogu

Bytový dům zkolaudován

Bytový dům CSV@Řepy získal v těchto dnech kolaudační souhlas. V tuto chvíli čekáme pouze na číslo popisné a po spuštění prodeje se budou do dokončených bytů moci stěhovat jejich noví majitelé.

Webkamera

BLOG: 2Q 2017 - Průměrná cena za metr nepolevuje v růstu

Ve druhém čtvrtletí se ještě prohloubil význam páté městské části na celkové skladbě nabízených bytů. Jestliže v prvním kvartálu činil tento podíl 24, ve druhém už dosahoval 29,2 %. Ve srovnání s ostatními městskými částmi (bez Prahy 1 a Prahy 2) zde byla druhá nejvyšší průměrná cena na m2, když činila 95 208 Kč s DPH/m2. Odhadovaná hodnota nemovitostí určených k prodeji se zde proto také zvýšila o 19,3 % z původních 6,2 na 7,4 miliardy korun. 

Více na blogu

BLOG: 2Q 2017 - Průměrná cena bytu v Praze je již 6,6 mil. Kč

Zásadní struktura nabídky se v dlouhodobém měřítku mění velmi nepatrně, drobné výkyvy je však možné sledovat pravidelně. Největší podíl připadá stále na 2+kk. Uvedený segment oproti předchozímu čtvrtletí posílil z původních 31,9 na aktuálních 34 procent. U 3+kk se podíl v zásadě nemění, v 1. čtvrtletí byl totiž jen o 0,1 procenta menší než ve druhém. Daleko za nimi jsou teprve 4+kk (17,5 %) a 1+kk (13,3 %).   

Více na blogu

Webkamera v provozu

Průběh výstavby je již možné sledovat prostřednictvím webkamery, kterou naleznete v galerii  nebo v sekci, která je určená sousedům stavby. Zde naleznete veškeré důležité informace o harmonogramu výstavby a také o důležitých upozornění, které by mohly mít vliv na plánování aktivit, jež jsou výstavbou ovlivněny.

Informace pro sousedy

BLOG: 2Q 2017 - Nabídka na trhu velmi nízká

Nabídka dostupných bytů se ve čtvrtletním srovnání mírně navýšila, a to o 150 bytových jednotek. Ve středně i dlouhodobém výhledu však v zásadě pokračuje sestupný trend, který začal již v polovině roku 2015. Zásoba bytů, které se od té doby na trhu nabízí, totiž klesla již téměř o polovinu. Před rokem se nabízelo o necelou čtvrtinu bytů více než na konci letošního druhého čtvrtletí.

Více na blogu

BLOG: 2Q 2017 - 2Q - Rostou jen cenově nadstandardní segmenty

Na trh se dodává mnohem méně nových bytů, než vyžaduje poptávka. I tyto nové byty však vstupují do prodeje s mnohem vyšší cenou, než tomu bylo před rokem. A vzhledem k tomu, že poptávka stále převyšuje nabídku, první se zpravidla prodávají byty s nižší cenou.

Více na blogu

Stavba zahájena

V druhé polovině srpna byly zahájeny stavební práce, které navázaly na březnovou demolici původního objektu bowlingové herny. Dále pokračujeme podle harmonogramu výstavby, o jejichž průběhu vás budeme v týdenních intervalech informovat v sekci informace pro sousedy. Kamera z výstavby bude zprovozněna již brzy. Fotogalerii z výstavby nalezente
v galerii.

Informace pro sousedy

Interiéroví designéři

Jednou z výhod urovně konceptu Trigema Chytré bydlení premium je možnost využít návrhu renomovaných bytových designerů a díky tomu i případné nastěhování do kompletně vybavené domácnosti. O interiérové návrhy se postarají designéři ze studia OOOOX.

Studio OOOOX se zabývá designem interiérů. Ve svých návrzích hledá takové přístupy, které spojují výhody praktických řešení s nápaditým provedením. Studio se zabývá realizacemi interiérů zejména po stavební stránce a snaží se tak vtisknout do každého projektu koncepci již v rovině architektury.

Specializace studia na design interiérů umožňuje dotáhnout jednotlivé projekty až do posledního detailu. Studio oooox disponuje svými zavedenými dodavateli a každou zakázku je schopno řešit komplexně. Výhodou spolupráce je zastupování klientů ve všech fázích realizace a ulehčení velké míry starostí a komplikací, které každá stavba provází.

Studio OOOOX prezentuje své návrhy formou fotorealistických vizualizací, čímž dává svým klientům jasnou představu o výsledku, který mohou očekávat.

Nejvýznamnější realizované projekty:

Více o designérech

Představujeme architekty

Architektura projektu CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy vychází z produkce renomované architektonické kanceláře ADNS architekt. Architektonická kancelář ADNS architekti byla založena v roce 1991. Její zaměřením je především provádění komplexních architektonických a technických projektů na stavbách většího rozsahu zejména v Praze.

Za dobu fungování kanceláře vznikla celá řada realizovaných projektů administrativních budov, bytových domů velkého i menšího rozsahu, i množství jiných projektů veřejných staveb, které úspěšně slouží svým majitelům. Vedle realizovaných projektů se zabývá i urbanistickým řešením významných pražských lokalit.

V její práci je možné spatřit propojení kvalitní architekturu s technicky dokonalým řešením a dlouhou zkušeností nejen v projektech, ale především při jejich realizaci.

Využívá a vzdělává se v nejmodernějších technologiích návrhu staveb, zejména metodu BIM, která umožňuje projektantům i investorům detailní náhled na celý proces navrhování budov od konceptu až po demolici. Tato progresivní metoda využívá 3D zobrazení všech prvků v návrhu a umožňuje předcházet problémům stavby.

Nejvýznamnější realizované stavby a projekty:

 • ČS Pavilon Expo v Seville, Španělsko
 • Rekonstrukce Obecního domu v Praze
 • Nová budova Českého rozhlasu v Praze na Vinohradech
 • Projekt River City v Karlíně
 • Danube House Projekt Prague Marina v Praze Holešovicích
 • Rezidence Kavčí Hory
 • Univerzita Škoda auto v Mladé Boleslavi
 • Hotel Marriott na letišti Václava Havla v Praze
 • Projekt Olympijského areálu v Praze
 • Projekt bytového domu v Lipsku, Německo
 • Projekt bytové a administrativní čtvrti v Doha, Katar a další.
Více o architektech

Chytré bydlení na veletrhu

Nejnovější nabídka bydlení a trendů, které jsou s ním spojeny, je tématem připravovaného souboru veletrhů o bydlení, zahradě a designu FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Jedním z těch, kdo se na akci představí, bude rovněž společnost Trigema se svými projekty Chytrého bydlení.

Trigema je developerskou společností, která má na svém kontě už více než 1 300 prodaných bytů. Projekty společnosti vycházejí z konceptu Chytrého bydlení, který klade důraz na bezpečí a zdraví, moderní technologie a ekologické a úsporné bydlení v dosahu služeb a další vybavenosti. Aktuálně k nim patří také bytové domy BLV@Horní Měcholupy, CLB@Letňany, nebo SMART byty Nové Butovice či další připravované projekty v Praze a vybraných regionech.

Uvedený koncept se nabízí hned ve třech základních úrovních. Kromě té základní je to Chytré bydlení Plus a Chytré bydlení Premium. Plus má například inteligentní ovládání bytu a ne pouze přípravu. Samozřejmostí jsou rovněž třeba zděné bytové příčky. Chytré bydlení Premium pak bude v těch nejzajímavějších lokalitách s využitím nejkvalitnějších pracovních postupů a materiálů. Bude mít například individuální klimatizaci či kamerový systém u vchodů, v garážové hale a sklepích.

Více se o novém bydlení Trigemy dozvíte na našem stánku, který na veletrhu najdete v hale 3, sektoru C. Akce se koná na pražském výstavišti PVA Expo v Letňanench od 17. do 20. března. Těšíme se na návštěvu!

Více o veletrhu

Původní objekt zbourán

Původní objekt, který stál na pozemku právě se rodícího bytového projektu CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy, je již zbourán. Tyto práce jsme se snažili realizovat s maximálním ohledem na okolí projektu. Dál pokračujeme podle harmonogramu.

Více informací o průběhu další výstavby naleznete v sekci Informace pro sousedy.

Fotografie z demolice

Demolice stávajícího objektu

11. ledna 2016 jsme zahájili demolici stávajícího objektu bývalého bowling baru. Demolice objektu bude trvat zrhuba tři týdny (do 29. ledna 2016).

Více informací o průběhu demolice naleznete v sekci Informace pro sousedy.

Fotografie z demolice
Chcete nový byt?

Můžeme vám poradit?

volejte
800 340 350
nebo nám tu
zanechte vzkaz

[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Setrváním na našem webu nebo pokračováním používání našich služeb berete na vědomí používání těchto souborů. Další informaceBeru na vědomí