[design/2015/logo_trigema.png]
CZ EN RU
Menu

Sledujte vývoj
premiových bytů
v Řepích

Zaregistrováním vašeho emailu máte možnost získávat nejnovější informace o výstavbě nových bytů. Těsně před zahájením prodeje máte navíc exkluzivní možnost obdržet ceny bytů s předstihem.

Předpokládané zahájení prodeje: 3. čtvrtletí 2017
Trigema Chytré bydlení CSV

Webkamera v provozu

Průběh výstavby je již možné sledovat prostřednictvím webkamery, kterou naleznete v galerii  nebo v sekci, která je určená sousedům stavby. Zde naleznete veškeré důležité informace o harmonogramu výstavby a také o důležitých upozornění, které by mohly mít vliv na plánování aktivit, jež jsou výstavbou ovlivněny.

Informace pro sousedy Archiv novinek

Trigema

Za více než 22 let vývoje se Trigema z malé lokální firmy stala respektovaným hráčem na pražském developerském trhu.

Od stavby prvního plotu se Trigema posunula k chytrým bytovým projektům, vědeckotechnickým parkům i sportovním areálům. Vyrostla z ní developerská společnost s přesahem do dalších aktivit. Dodnes působí jako stavební firma, věnuje se ale také správě budov a facility managementu. Provozuje vědeckotechnické parky, sportovní areály, má za sebou zkušenosti s kongresovými centry.

www.trigema.cz
Trigema a.s.

Chytré Bydlení

Jedná se o balík parametrů bytového projektu, které jako celek naplňují definici chytrého bydlení. Mimo přípravu pro inteligentní systémy, které díky názvu nejsnáze vyčnívají, lze mezi další vlastnosti zařadit zelené bydlení (šetrné k životnímu prostředí i finančním možnostem majitelů), modulové bydlení (myslí na momentální potřeby zákazníků i na možný budoucí vývoj jeho životní situace), ohledy na bezpečnost, úplnou vybavenost v docházkové vzdálenosti projektu (školy, školky, poliklinika, úřady, zábava, sport apod.) a také lokalitu, která je několik kroků od MHD především pak v blízkosti metra.

www.chytre-bydleni.com
Trigema Chytré bydlení

CSV

CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy dobře vystihuje myšlenku konceptu Trigema Chytrého bydlení. Komorní bytový projekt tvoří budova, která je citlivě zasazena do místního prostředí. Budova vyroste v poklidné lokalitě vilové zástavby namísto současného zchátralého objektu a bude vhodně rozvíjet své blízké okolí. Počet a charakter jednotlivých bytů naznačuje sociálně bohatší ráz bydlení.

Jedná se o prvotní počin standardu Premium, který by se dal zjednodušeně charakterizovat jako prémiové bydlení bez kompromisů. Tomu odpovídá i cenová úroveň, která je nastavena od 85.000 Kč s DPH / m2.

Více o projektu
Trigema CHYTRÉ BYDLENÍ CSV

Formulář

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře uděluji souhlas, aby společnost TRIGEMA, a. s., zpracovávala za účelem marketingového využití mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci se mnou. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou. Jsem si vědom možnosti jej kdykoliv odvolat. Zásady nakládání s osobními údaji.

Prodejní centrum 800 340 350
[design/2015/loader_active.png]
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí